Solární sprchy - Device

Typ solární sprchy Zahradní
(29)
Venkovní
(29)
Bazénové
(29)
Se zásobníkem
(22)
S kohoutkem na nohy
(18)

Solární sprchy - Umístění Pevné
(29)
Přesnosné
(6)
Solární sprchy - Úhlopříčka
palců

Solární sprchy - Nosnost
kg

Solární sprchy - Šířka zařízení
mm

Solární sprchy - Barva

Výrobce Formidra
(20)
HANSCRAFT
(5)
Marimex
(2)

Hmotnost
Od
do
kg

Akce
(2)
Nové
(7)
Doprava zdarma
(22)
Skladem
(9)

Cena
Od
do

novinka Doprava zdarma
Solární sprcha s oplachem nohou HAPPY černá
novinka Doprava zdarma
Solární sprcha s oplachem nohou BIG JOLLY Inox
novinka Doprava zdarma
Solární sprcha s oplachem nohou DADA písková

Pevné sprchy se liší především designem, kapacitou zásobníku na teplou vodu, materiálem a také zda jsou vybaveny kohoutkem na nohy. Všechny sprchy se připojují na zahradní hadici a pro jejich správnou funkci je potřeba, aby byly neustále na přívod vody připojené. 


Mezi nejoblíbenější patří solární sprcha Blue Rainbow 2, jejíž objem zásobníku je 34 litrů.

Další žádnou sprchou je díky svému designu Formidra Cobra, u které nechybí kohoutek na oplach nohou ani nastavitelná sprchová hlavice.


Na zahradu k bazénu nebo k vířivce, případně jen tak na osvěžení je zahradní sprcha ideální řešení. Sprcha na zahradu není finančně náročná a nadělá spoustu radosti a užitku. Navíc zahradní sprcha solární zajistí přísun teplé vody a to zcela zdarma.

Zahradní solární sprcha se dá využít jako letní osvěžení pokud nedisponujete bazénem. Velké uplatnění najde také v místech, kde není přísun teplé vody. Pomocí slunce si tak můžete teplou vodu dopřát.

Například zahradní sprcha Gardena nedisponuje solárním ohřevem vody. Proto spíše doporučujeme sprchu HANSCRAFT BLUE RAINBOW 2. Cenově je sprcha dostupná a navíc můžete využívat teplé vody již po několika minutách, což u sprchy Gardena (nebo třeba u některých typů Mounfield) není možné.Nevíte si rady jakou sprchu na zahradu vybrat? Rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Jak vybrat zahradní sprchu


Nebo nás kontaktujte, sdělte nám požadavky a ostatní už nechte na nás!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace