Pevné (statické) solární sprchy se instalují na pevnou podložku (např. betonová patka), mají tedy své pevné místo. Stejně jako mobilní solární sprchy je však nutné je na zimu vypustit, vysušit a uklidit na suché a teplé místo, aby vlivem mrazu nedošlo k poškození. Některé sprchy jsou vybaveny kohoutkem na oplach nohou. V drtivé většině případů mají kapacitu zásobníku na teplou vodu větší, než sprchy přenosné. 

Zahradní sprcha je skvělým doplňkem na každou zahradu. Použitím sprchy například před vstupem do bazénu snížíte riziko jeho znečištění. Smyjete ze svého těla nečistoty v podobě prachu a zbytků trávy na chodidlech, potu či opalovacích krémů. Nejideálnější je sprcha solární, díky které neplatíte za ohřev teplé vody. Jedná se tedy o ekologický zdroj teplé vody


Filtrace

Filtrace

oddo
odkgdokg
Vymazat všechny filtry

Produkty

Pevné sprchy se liší především designem, kapacitou zásobníku na teplou vodu, materiálem a také zda jsou vybaveny kohoutkem na nohy. Všechny sprchy se připojují na zahradní hadici a pro jejich správnou funkci je potřeba, aby byly neustále na přívod vody připojené. 


Mezi nejoblíbenější patří solární sprcha Blue Rainbow 2, jejíž objem zásobníku je 34 litrů.

Další žádnou sprchou je díky svému designu Formidra Cobra, u které nechybí kohoutek na oplach nohou ani nastavitelná sprchová hlavice.

Na zahradu k bazénu nebo k vířivce, případně jen tak na osvěžení je zahradní sprcha ideální řešení. Sprcha na zahradu není finančně náročná a nadělá spoustu radosti a užitku. Navíc zahradní sprcha solární zajistí přísun teplé vody a to zcela zdarma.

Zahradní solární sprcha se dá využít jako letní osvěžení pokud nedisponujete bazénem. Velké uplatnění najde také v místech, kde není přísun teplé vody. Pomocí slunce si tak můžete teplou vodu dopřát.

Například zahradní sprcha Gardena nedisponuje solárním ohřevem vody. Proto spíše doporučujeme sprchu HANSCRAFT BLUE RAINBOW 2. Cenově je sprcha dostupná a navíc můžete využívat teplé vody již po několika minutách, což u sprchy Gardena (nebo třeba u některých typů Mounfield) není možné.Nevíte si rady jakou sprchu na zahradu vybrat? Rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Jak vybrat zahradní sprchu


Nebo nás kontaktujte, sdělte nám požadavky a ostatní už nechte na nás!