Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 1 - 20 l

Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 1 - 20 l

Moderní solární sprcha s objemem zásobníku 20 litrů

Dostupnost Na dotaz
Výrobce HANSCRAFT
Barva černá
2 999 2 479 Kč bez DPH

Solární sprcha Hanscraft BLUE RAINBOW 1 - levný ohřev vodyNejlevnější varianta z řady HANSCRAFT - solární sprcha Blue Rainbow 1 je 214 cm vysoká s kapacitou nádrže na vodu celkem 20 litrů. Vnitřní konstrukce solární sprchy je vybavena takzvaným "mixerem" kde dochází k promíchání již ohřáté horké vody (sluneční energií) a studené vody z připojené zahradní hadice. Teplotu vody regulujete pákovou baterií, která je součástí vybavení všech solárních sprch HANSCRAFT.


Ohřev solární energií patří k nejekonomičtějším variantám ohřevu vody. Sluneční energii máme zdarma.Parametry solární sprchy:
Objem nádrže: 20 litrů
Výška: 214 cm
Kotvicí patka: ano
Chromová baterie: ano
Kohoutek na nohy: ne
EasyKlip na zahradní hadici: ano
Maximální tlak: 3,5 bar (50psi)
Hmotnost balení: 8kg
Rozměry balení: 230 x 18 x 18 cmJestliže byste si přáli solární ohřev - sprchu vybavenou i kohoutkem na oplach nohou ve spodní části, podívejte se na model Blue Rainbow 2.


solární sprcha hanscraft schéma

Studená voda:
Studená voda do solární sprchy vstupuje napájecím ventilem označeným jako VSTUP. Pokud chcete užít pouze studenou vodu, dejte pákovou baterii do pozice "STUDENÁ" (označeno modrou barvou). V této pozici proudí studená voda přímo potrubím č.1 a č.3 přes ventil č.5. Pro funkci studené vody je potrubí č.2 uzavřeno. Následně vytéká studená voda ústím označeným jako VÝSTUP.


Teplá voda:
Studená voda do solární sprchy vstupuje napájecím ventilem označeným jako VSTUP. Pokud chcete užít teplouv vodu, dejte pákovou baterii do pozice "TEPLÁ" (označeno červenou barvou). V této pozici proudí vstupní studená voda potrubím č.1 a č.2 přes ventil č.5. Potrubí č.3 je nyní zavřené. Studená voda proudí otevřeným prostorem solární sprchy, který je zahříván slunečním zářením. Voda proudí od spodní části sprchy k vrchu a mísí se s již zahřátou vodou. Do ústí VÝSTUP vstupuje skrz otevřenou bránu č. 4.
 

Technické údaje

Hmotnost produktu 8 kg
Typ držáku Zahradní,Venkovní,Bazénové,Se zásobníkem
Určení umístění Pevné
V čem je nejlepší
  • Objem nádrže 20 l
  • Výborný poměr cena / výkon
  • Výborná stabilita
  • Moderní design
  • Snadná instalace

Nevíte si rady?

My vám poradíme

v naší poradně

po telefonu

+420 778 757 552

nebo nám napište

info@dovody.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace