Zahradní sprcha je skvělým doplňkem na každou zahradu. Použitím sprchy například před vstupem do bazénu snížíte riziko jeho znečištění. Smyjete ze svého těla nečistoty v podobě prachu a zbytků trávy na chodidlech, potu či opalovacích krémů. Nejideálnější je sprcha solární, díky které neplatíte za ohřev teplé vody. Jedná se tedy o ekologický zdroj teplé vody


Přenosné solární sprchy jsou vhodné tam, kde je potřebné měnit polohu sprchy. Tyto sprchy mají solární zásobník na teplou vodu umístěn v podstavci. Solární sprcha přenosná je stejně jako pevná vybavena směšovačem na teplou a studenou vodu. Můžete si tak nastavit optimální teplotu pro sprchování. 

Filtrace

Filtrace

oddo
odkgdokg
Vymazat všechny filtry

Na zahradu k bazénu nebo k vířivce, případně jen tak na osvěžení je zahradní sprcha ideální řešení. Sprcha na zahradu není finančně náročná a nadělá spoustu radosti a užitku. Navíc zahradní sprcha solární zajistí přísun teplé vody a to zcela zdarma.

Zahradní solární sprcha se dá využít jako letní osvěžení pokud nedisponujete bazénem. Velké uplatnění najde také v místech, kde není přísun teplé vody. Pomocí slunce si tak můžete teplou vodu dopřát.

Například zahradní sprcha Gardena nedisponuje solárním ohřevem vody. Proto spíše doporučujeme sprchu HANSCRAFT BLUE RAINBOW 2. Cenově je sprcha dostupná a navíc můžete využívat teplé vody již po několika minutách, což u sprchy Gardena (nebo třeba u některých typů Mounfield) není možné.Nevíte si rady jakou sprchu na zahradu vybrat? Rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Jak vybrat zahradní sprchu


Nebo nás kontaktujte, sdělte nám požadavky a ostatní už nechte na nás!Přenosná solární sprcha je vhodná pro častou změnu místa. Mezi nejvíce žádané patří sprcha EASYSUN s kapacitou zásobníku na teplou vodu 20 litrů. Tato kapacita bohatě postačí na několik cyklů osprchování, neboť se voda v zásobníku může ohřát až na teplotu 60 °C. Vy si však pomocí směšovače vody navolíte ideální teplotu pro sprchování.

Pro správnou funkci sprchy musí být sprcha neustále napojena na přívod vody.