Písková filtrace HANSCRAFT TOP MASTER 450

novinka Doprava zdarma
Písková filtrace HANSCRAFT TOP MASTER 450

Dostupnost Skladem
Výrobce HANSCRAFT
7 853 6 490 Kč bez DPH
Každý bazén vyžaduje spolehlivé bazénové čerpadlo a pískovou filtraci pro dobrou cirkulaci a čistotu vody. S naší filtrační řadou si můžete být jistí tou nejvyšší kvalitou, kterou si Váš bazén zaslouží. HANSCRAFT Vám s pomocí nejnovější technologie garantuje vysokou provozní kvalitu, minimální péči a nenáročnou údržbu zařízení. Celá naše řada filtračních jednotek i komplexních filtračních systémů včetně čerpadla je vyrobena z anti-korozních materiálů a termoplastu. Princip pískové filtrace spočívá v tlakovém filtrování vody přes písek, což vytvoří tisíce kanálků, kudy voda prosakuje a následně se vrací vyčištěné zpět do bazénového okruhu. Postupem času a užíváním bazénu se filtrační kanálky zanesou a je nutné provést takzvaný „proplach“ a „zafiltrování“, přičemž se filtrační funkce zařízení opět obnoví. Celá procedura netrvá déle než několik minut.

Pískové filtrace řady TOP MASTER™ jsou vybaveny nádobou z polymerního tvrzeného HDPE materiálu, který zaručuje extrémně dlouhou životnost. Horní difusor zajišťuje rovnoměrné rozložení vody přes horní část a garantuje dokonalou filtrační funkci. Všechny filtrace této řady jsou vybaveny 6-ti cestným ventilem a vlastním kontrolním manometrem, který hlídá pracovní tlak a upozorní na nutnost servisu nebo proplachu filtrační nádoby. Všechny pískové filtrace mají běžné připojení na technologii o vnitřním průměru o 50 mm.

K pískovým filtracím, pro garanci dobré funkčnosti zařízení, doporučujeme zakoupit i originální médium na přírodní bázi ZEOcraft™ s vysokou filtrační schopností a originální HANSCRAFT cirkulační čerpadlo.

Charakteristika:
- Vyrobeno z odolného HDPE polymeru
- 6-ti cestný ventil s jednoduchým ovládáním
- Aplikace pro veškeré typy residenčních bazénů a vířivek
- Spojnice ventilu a nádoby je 360° otočná pro zjednodušení instalace
- Snadno použitelná výpust vody z filtrace
- Ekologicky a zdravotně nezávadné
- Průhledka odpadového připojení
- Kontrolní tlakový manometr

Provozní parametry:
Maximální průtok: 7,8 m3/h
Průměr nádoby filtrace: 449 mm
Výška filtrace: 814 mm
Připojení filtrace: 50 mm
Maximální provozní tlak: 200 kPa / 28 psi / 2,0 bar
Tovární testování tlaku: 300 kPa / 44 psi / 3,0 bar
Filtrační médium: 45 kg / 0,5-0,8 mm
Maximální filtrační rychlost: 50 m3 / h / m2
Maximální teplota vody: 40 °C (104 °F)

Rozměry balení:
47 x 47 x 83 cm

Hmotnost balení:
11,7 kg

Technické údaje

Nevíte si rady?

My vám poradíme

v naší poradně

po telefonu

+420 778 757 552

nebo nám napište

info@dovody.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace