Bazén Florida Premium Greywood PRISM 5,49x1,22 m + filtrace a příslušenství

novinka Doprava zdarma
Bazén Florida Premium Greywood PRISM 5,49x1,22 m + filtrace a příslušenství

Bazén Florida Premium s designem Greywood s výbavou včetně filtrace.

Dostupnost Skladem
Výrobce Marimex
18 999 15 702 Kč bez DPH

Bazén Florida Premium Greywood 5,49x1,22 mBazén Florida Premium je jedním z nejoblíbenějších bazénů. Nabízí ideální kompromis mezi nafukovacím nadzemním bazénem a kovovým bazénem, jelikož poskytuje výhody obou těchto typů bazénů. Jeho předností je jednoduchá montáž a dlouhodobá trvanlivost provozu. Další jeho výhodou je velmi stabilní konstrukce díky nově vyvinutému kovovému rámu. Odpočiňte si v našich bazénech Florida.

Od vybalení bazénu můžete do 30 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupaní zakrývat krycí plachtou, kterou naleznete v balení. Bazénové vzpěry jsou galvanizované a odolné vůči korozi.

Boční stěny bazénu Florida jsou 3vrstvé a jsou zpevněny s trojnásobnou tloušťkou o velikosti 122 cm. Tím zajišťují extra pevnost a trvanlivost. Výpustní ventil je možno napojit na zahradní hadici a vodu vypustit dále od domu či bazénu. Objem je 24 300 litrů.


Filtrace

O filtraci vody v bazénu se postará kartušová filtrace. Doporučená je však i písková filtrace ProStar4, která zajistí rychlejší a pravidelnou filtraci.

Co je potřeba dokoupit k pískové filtraci?


Součásti balení

  • bazén Florida Premium Greywood
  • návod k sestavení
  • filtrační zařízení
  • krycí plachta
  • schůdky
  • podložka bazénu

Tolerance rozměrů

Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5%.


Průměr bazénu: 5,49 m

Výška bazénu: 1,22 m

Celkový objem vody v bazénu: 28,88 m3

Tvar bazénu: KruhTechnické údaje

Typ držáku Florida
V čem je nejlepší
  • Stabilní konstrukce
  • Jednoduchá montáž
  • Extra pevnost a trvanlivost

Nevíte si rady?

My vám poradíme

v naší poradně

po telefonu

+420 778 757 552

nebo nám napište

info@dovody.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace