Solární sprchy - Device

Typ solární sprchy Zahradní
(7)
Venkovní
(7)
Bazénové
(7)
Se zásobníkem
(7)

Solární sprchy - Umístění Pevné
(36)
Přesnosné
(7)
Solární sprchy - Úhlopříčka
palců

Solární sprchy - Nosnost
kg

Solární sprchy - Šířka zařízení
mm

Výrobce G.F.
(4)
Marimex
(2)
HANSCRAFT
(1)

Hmotnost
Od
do
kg

Skladem
(3)

Cena
Od
do


Přenosná solární sprcha je vhodná pro častou změnu místa. Mezi nejvíce žádané patří sprcha EASYSUN s kapacitou zásobníku na teplou vodu 20 litrů. Tato kapacita bohatě postačí na několik cyklů osprchování, neboť se voda v zásobníku může ohřát až na teplotu 60 °C. Vy si však pomocí směšovače vody navolíte ideální teplotu pro sprchování.

Pro správnou funkci sprchy musí být sprcha neustále napojena na přívod vody.


Na zahradu k bazénu nebo k vířivce, případně jen tak na osvěžení je zahradní sprcha ideální řešení. Sprcha na zahradu není finančně náročná a nadělá spoustu radosti a užitku. Navíc zahradní sprcha solární zajistí přísun teplé vody a to zcela zdarma.

Zahradní solární sprcha se dá využít jako letní osvěžení pokud nedisponujete bazénem. Velké uplatnění najde také v místech, kde není přísun teplé vody. Pomocí slunce si tak můžete teplou vodu dopřát.

Například zahradní sprcha Gardena nedisponuje solárním ohřevem vody. Proto spíše doporučujeme sprchu HANSCRAFT BLUE RAINBOW 2. Cenově je sprcha dostupná a navíc můžete využívat teplé vody již po několika minutách, což u sprchy Gardena (nebo třeba u některých typů Mounfield) není možné.Nevíte si rady jakou sprchu na zahradu vybrat? Rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Jak vybrat zahradní sprchu


Nebo nás kontaktujte, sdělte nám požadavky a ostatní už nechte na nás!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace